İMKON İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ KONFEDERASYONU    Mustafa Kemal Mahallesi Barış Sitesi 2104. Sk. No:1 Çankaya / Ankara      0 312 285 88 67 - 0 312 285 53 29      im-kon@hotmail.com       
İMKON İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ KONFEDERASYONU
Alternate Text
İMKON 3. İnşaat Sektör Çalıştayı, Çevre ve Şehircilik Bakanının katılımıyla gerçekleşti.

İMKON 3. İnşaat Sektör Çalıştayı, Çevre ve Şehircilik Bakanı Sn. Mehmet Özhaseki, TOBB Başkanı Sn. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Anadolu’dan gelen Birlik temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Alternate Text
İMKON Başkanı Tellioğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın düzenlediği Şehircilik Şurası açılışına katıldı.

Cumhurbaşkanlığı himayesinde Külliye'de gerçekleştirilen Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Şehircilik Şurası açılış toplantısına İMKON Genel Başkanı Sn. Tahir Tellioğlu Konfederasyonu temsilen katıldı.

Alternate Text
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, İMKON 3. İnşaat Sektör Çalıştayı’nda konuştu.

TOBB Başkanı Sn. Rifat Hisarcıklıoğlu, İMKON 3. İnşaat Sektör Çalıştayı’nda  Anadolu’dan gelen İMKON üyelerine TOBB olarak her zaman Türkiye’nin lokomotifi olan inşaat sektörünün yanında ve savunucusu olduğunu söyleyerek, konuşmalarına devam etti.

Alternate Text
İMKON 3. İnşaat Sektör Çalıştayına katılan Çevre Bakanı Özhaseki, inşaat sektörünün yanında olduğunu söyledi.

İMKON 3. İnşaat Sektör Çalıştayına katılan Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn. Mehmet Özhaseki, burada yaptığı konuşmada, her zaman sektörün yanında olduğunu, Çalıştayda alınan kararların çözümüne katkı sağlayacaklarını söyledi.

 

Alternate Text
İMKON Başkanı Tellioğlu, 3. İnşaat Sektör Çalıştayı’nın açılış konuşmasını yaptı.

İMKON 3. İnşaat Sektör Çalıştayı’nın açılış konuşmasında, Genel Başkan Sn. Tahir Tellioğlu, talepler üzerine sektör adına muhataplarının Çalıştaya katıldığını ve bütün sorunları burada rahatlıkla ifade edebileceklerini söyledi.

Alternate Text
İMKON Başkanı Tellioğlu, 2017 Adana Çukurova İnşaat Malzemeleri Fuarı’na katıldı.

İMKON Genel Başkanı Sn. Tahir Tellioğlu, Bölge Birlik Başkanları, Adana Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adana’daki üyelerle 2017 Adana Çukurova İnşaat Malzemeleri Fuarı’nın açılışına katıldı.  

Alternate Text
BİM-FED öncülüğünde düzenlenen Yapı Bazar İnşaat Fuarı'ndan görüntüler...

Birleşik İnşaat Müteahhitleri Federasyonu’nun (BİM-FED) öncülüğünde düzenlenen YapıBazar İnşaat Fuarı Ankara’daki üyelerin yoğun katılımıyla açıldı.

Alternate Text
İMKON Teknik Ekibi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ev sahipliğinde düzenlenen “Yapı Denetim Sistemi” Çalıştayı’nda...

İMKON Teknik Ekibi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ev sahipliğindeki “Yapı Denetim Sistemi” Çalıştayı’na katkı sağlamak üzere; İMKON Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Sebahattin Aydın ve Sn. Arif Küçük ile temsil edildi.

Alternate Text
İMKON İnşaat Sektörü 2. Çalıştayı’nı başarıyla gerçekleştirdi.

İMKON, İnşaat Sektör 2. Çalıştayı’nı Rixos Hotel’de üyelerin yoğun katılımıyla gerçekleştirdi. 

Alternate Text
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, İMKON İnşaat Sektörü 2. Çalıştayı’nda konuştu.

TOBB Başkanı Sn. Rifat Hisarcıklıoğlu, İMKON İnşaat Sektör 2. Çalıştayı’nda Birlik temsilcilerimize ve üyelerimize hitaben yaptığı konuşmada, her zaman inşaat sektörü ve İMKON’un yanında olduğunu ifade etti.

Alternate Text
İMKON Başkanı Tellioğlu, İnşaat Sektörü 2. Çalıştayı’nın açılışında konuştu.

İMKON Genel Başkanı Sn. Tellioğlu, İnşaat Sektörü 2. Çalıştayı’nın açılışında, Birlik Temsilcileri ve üyelere hitaben yaptığı konuşmada, şikâyet konusu olan alanların muhatabı olan Genel Müdür ve Müsteşar Yardımcısı pozisyonundaki arkadaşlara sorunlarını aktarabileceklerini ifade etti.

Alternate Text
İMKON ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı işbirliğiyle düzenlenen Kentsel Dönüşüm Çalıştayı yoğun katılımla gerçekleşti.

İMKON ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı işbirliğiyle İstanbul’da düzenlenen Kentsel Dönüşüm Çalıştayı, TOBB Başkanı Sn. Rifat Hisarcıklıoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Kentsel Dönüşüm Genel Müdürlüğü Sn. Vedat Gülgen ve İMKON Heyeti’nin katılımı ile gerçekleşti.

Alternate Text
İMKON Başkanı Tellioğlu, Asgari İşçilik Çalıştayı’na katıldı.

İMKON Genel Başkanı Sn. Tahir Tellioğlu, Sosyal Güvenlik Kurumu’nun düzenlediği Asgari İşçilik Çalıştayı’na katılarak inşaat sektörünün sorunlarını konuştu.

Alternate Text
İMKON Başkanı Tellioğlu,İmar Kanunu değişikliğine yönelik görüşlerini paylaştı.

İMKON Genel Başkanı Sn. Tahir Tellioğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın ev sahipliğinde düzenlenen İmar Kanunu değişikliği hususundaki toplantıya katılarak, sektör adına yaşadıkları sorunları ifade etti.

Alternate Text
İMKON ve Yenimahalle Belediyesi İşbirliği’nde Belediye çalışanlarına Bilgilendirme Konferansı gerçekleştirildi.

İMKON ve Yenimahalle Belediyesi İşbirliği’nde İnşaatlardaki İş Kazalarını Önlemek ve Çalışan Ustaları AB Standartlarına Göre Belgelendirmek için Belediye çalışanlarına Bilgilendirme Konferansı gerçekleştirildi.

Alternate Text
İMKON Divan Heyeti, Yapı İnşaat Fuarı’nın açılışına katıldı.

İMKON Divanı; BİMFED ve Etimesgut İnşaat Müteahhitler Derneğimizin öncülüğünde düzenlenen Yapı İnşaat Fuarı’nın açılışına katıldı.

İMKON

İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu (İMKON); konfederasyona bağlı 5 federasyon ve 51 dernek ve 120.000 üye ile müteahhitlerimizin yurtiçi ve uluslararası sektörel, ekonomik, yerel yönetimler ve hükümet ile olan sorun ve taleplerine çözüm üretmek, sektörel birliği sağlamak, müteahhitlik mesleğinde genel dayanışmayı tesis etmek, mesleki faaliyetlerini kolaylaştırmak, sektörel dürüstlüğü, güveni ve kaliteyi hakim kılmak, meslek disiplini ve ahlakını yerleştirmek, ülkenin kalkınması, ekonominin gelişmesi ve istihdamın arttırılması ve sürdürülmesi ve tüzüğümüzde belirtilen amaç ve hizmetleri yerine getirmek amacıyla Türkiye’de kurulmuş en büyük ve en geniş yapılanmaya sahip mesleki ve sektörel üst kuruluş ve temsilcidir.Konfederasyonun kısa adı; İMKON’dur ve genel merkezi Ankara’dadır.

Detay

5 +

Federasyon

51 +

Alt Birlik

250 +

Çalışan

120000 +

Üye