Mustafa Kemal Mahallesi Barış Sitesi 2104. Sk. No:1 Çankaya / Ankara      0 312 285 88 67 - 0 312 285 53 29      im-kon@hotmail.com                                        14 NİSAN'DAKİ ATO SEÇİMLERİYLE İLGİLİ İMKON'UN TANITIM VİDEOSU

 

Alternate Text
İMKON Heyeti'nden Semerkant Şehir Hakimi Sn. Turdimov O. Erkinjon'a Ziyaret

Özbekistan ziyareti kapmasında Semerkant Şehir Hakimi Sn. TURDIMOV O. ERKİNJON daveti üzerine, Semerkant’a giderek şehirdeki yeni yapılaşmaya katılımımızdan memnuniyet duyacaklarını ifade etti.

 
 
Alternate Text
İMKON Heyeti'nden İmam Maturidi ve İmam Buhari’nin Türbelerine Ziyaret

Özbekistan ziyareti kapmasında Taşkent’ten Semerkant’a geçerek manevi inanç değerlerimizin unutulmaz değerleri olan İmam Maturidi ve İmam Buhari’nin türbelerini ziyaret ettik.

 
Alternate Text
İMKON Genel Başkanı Tahir Tellioğlu'ndan Özbekistan TİKA Başkanı Ali İhsan Çağlar'a Özbekistan'da Ziyaret

Özbekistan Taşkent programında Türk devlet adamlığına yakışır bir şekilde yakın ilgi gösteren, tecrübe paylaşımında bulunan Özbekistan TİKA Başkanımız Sn. Ali İhsan Çağlar beye nazik ev sahipliğinden dolayı teşekkür ederiz.

 
Alternate Text
İMKON Genel Başkanı Tahir Tellioğlu'ndan Özbekistan İnşaat İşleri Bakanı Batir Irkinovich Zakirov'a Özbekistan'da Ziyaret

Özbekistan Ankara Büyükelçisi Sn. ALİŞER Agzamhocaev beyin himayelerinde, Özbekistan İnşaat İşleri Bakanı Sn. Batir Irkinovich Zakirov ile ülkeleri genelinde inşaat sektöründeki inşaat yatırım fırsatlarını konuştuk, Türk Özbek kardeşliğini iş hayatına da üstün gayretleri ile taşımaya çalışan Özbekistan Büyükelçimiz Sn. ALİŞER Agzamhocaev ile nazik ev sahipliğinden dolayı Sn. Bakanımıza teşekkür ederiz.

Alternate Text
İMKON Heyeti'nden Özbekistan Taşkent Nurafson Şehir Hakimi Kahramon Kadirovich'e Ziyaret
İMKON Heyeti'nden Özbekistan Taşkent Nurafson Şehir Hakimi Kahramon Kadirovich'e Ziyaret
Alternate Text
İMKON Heyeti'nden MHP Grup Başkanvekili Murat Ilıkan'a Ziyaret

İMKON Heyeti olarak, Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi ve MHP Grup Başkanvekili Sn. MURAT ILIKAN’a hayırlı olsun ziyaretinde inşaat sektörünün sıkıntılarınıza konuştuk, Kendisine yapıcı yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederiz.

 
Alternate Text
İMKON Heyeti'nden Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Mümin Altınışık'a Ziyaret

İMKON Heyeti olarak, Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi ve Ak Parti Grup Başkanvekili Sn. MÜMİN ALTINIŞIK’a hayırlı olsun ziyaretimizde inşaat sektörünün sıkıntılarını da konuşma fırsatı bulduk, kendisine yapıcı yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederiz.

 
Alternate Text
İMKON Başkanı Tellioğlu’ndan TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç'e Ziyaret

TBMM İçişleri Komisyon Başkanımız Kahramanmaraş Ak Parti Milletvekili Sn. Celalettin Güvenç beyi makamında ziyaret ederek, müteahhitlik sektörü olarak belediyelerle yaşadığımız sorunları istişare ettik. Kendisilerin yapıcı yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederiz.

Alternate Text
İMKON Başkanı Tellioğlu’ndan Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum'a Ziyaret

Yapı Müteahhitlerinin Sınıflandırılması, Yapı Denetim Havuz Sistemi, Kentsel Dönüşüm, içeride daralan Müteahhitlik sektörünün yurt dışına çıkışının desteklerini içeren dosyamızı Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn. MURAT KURUM’a sunduk, Sn. Bakanımıza yapıcı yaklaşımları için teşekkür ederiz.

Alternate Text
İMKON Heyeti'nden Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş'a Ziyaret

İMKON Yönetim Kurulu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. MANSUR YAVAŞ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, inşaat sektörünün Ankara’da yaşadığı sıkıntılarını görüştü. Heyet, Başkan Mansur Yavaş'a sektörün sorunlarına yönelttiği yapıcı yaklaşımları için teşekkür ederek, başarılar diledi.

 
Alternate Text
İMKON Heyeti'nden Gölbaşı Belediye Başkanı Şimşek'e Ziyaret

İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu (İMKON) Heyeti, Gölbaşı Belediye Başkanı Sn. Ramazan Şimşek'e makamında hayırlısı olsun ziyaretinde bulundu. 

Alternate Text
İMKON’dan Ankara Emniyet Müdürlü SERVET YILMAZ’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Ankara Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Sn. SERVET YILMAZ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

Alternate Text
İMKON Heyeti, Özbekistan'da Taşkent Vilayet Valisi GULOMJON İBRAGİMOV ile Görüştü

İçerde sıkışan inşaat müteahhitlik sektörüne ve İMKON üyelerine yeni pazarlar aramak üzere; ATA Yurdu ÖZBEKİSTAN ziyaretimizde, TAŞKENT VİLAYET VALİSİ Gulomjon İbragimov ile verimli bir toplantı gerçekleştirdik.

 
Alternate Text
İMKON Heyeti'nden ÖZBEKİSTAN TÜRK Büyükelçisi MEHMET SÜREYYA ER'e Hayırlı Olsun Ziyareti

ÖZBEKİSTAN TÜRK Büyükelçiliğine yeni atanan MEHMET SÜREYYA ER'i Büyükelçilik makamında, Heyetimizle birlikte ziyaret ederek, kendilerine yeni görevinde başarılar diledik. 

Alternate Text
İMKON Heyeti, Özbekistan'da Taşkent Belediye Başkanı ile Bir Araya Geldi

İMKON Heyeti, içerde sıkışan müteahhitlik sektörüne ve İMKON üyelerine yeni pazarlar aramak üzere; ATA Yurdu ÖZBEKİSTAN'a ziyaretinde; TAŞKENT VİLAYET HAKİMİ (Belediye Başkanı) Cihangir bey ile şehirde ihtiyaç olan konut ticaret merkezi otel yatırımları ile ilgili verimli bir toplantı gerçekleştirdi.

Alternate Text
İMKON Heyeti'nden ANFA Genel Müdürü ERDAL TÜRK'e Hayırlı olsun Ziyareti
İMKON Heyeti'nden ANFA Genel Müdürü ERDAL TÜRK'e Hayırlı olsun Ziyareti
Alternate Text
İMKON Heyeti'nden, ATO Meclis Başkanı MUSTAFA DERYAL'e Ziyaret

ATO İnşaat Komite Toplantısı sonrası ATO Meclis Başkanımız Sn. MUSTAFA DERYAL'e iade ziyaretinde bulunarak, inşaat sektörünün yaşadığı sorunlarını ve çözüm yollarını istişare ettik.

 
Alternate Text
İMKON Heyeti'nden, Ankara Valisi VASİP ŞAHİN’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Ankara Valimiz Sn. VASİP ŞAHİN’e İMKON Divanı olarak, hayırlı olsun ziyaretinde Ankara’daki meslektaşlarımızın inşaatlardaki alt yapı bağlantılarıyla ilgili sorunlarını da aktardık. Kendilerine Ankara’mıza ve sorunlarınlara gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

 
Alternate Text
İMKON Başkanı TELLİOĞLU, TBMM Komisyon Başkanı SÜREYYA SADİ BİLGİÇ'i ziyaret etti.

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda görüşülecek 32. maddeki kamu müteahhitlerinin işlerinin tasfiyesi ile ilgili Komisyon Başkanımız Sn. SÜREYYA SADİ BİLGİÇ beye, Komisyon Üyemiz Antalya Vekilimiz Sn. İBRAHİM AYDIN bey ile inşaat sektörünün ekseri talepleri olan fiyat farkı, yakın zamanda teminatları yanıp ihalelerden yasaklı hale düşenlerin irat kaydedilen teminatlarının iadeleri, yasaklılıklarının kaldırılmaları, süre uzatımı (özel sektörde kat karşılığı iş yapanlarıda kapsayacak şekilde) içeren çalışma dosyamızı dosyamızı sunduk.

 
Alternate Text
İMKON Heyeti, TBMM Çevre Komisyon Başkanı MUHAMMET BALTA’yı makamında ziyaret etti.

İMKON Heyeti olarak, TBMM ÇEVRE KOMİSYON Başkanımız Trabzon Milletvekilimiz Sn. MUHAMMET BALTA’yı TBMM’deki makamında ziyaret ederek, tıkanan inşaat sektörünün sorunları, fiyat farkı, tasfiye kararnamesi ve müteahhitler odasının kurulmasına yönelik konuları görüştük. Bizlere İMKON ailesine her zaman hoşgörü ve çözüm odaklı yaklaşımlarından dolayı da ayrıca kıymetli hemşerim, Sn. MUHAMMET BALTA’ya teşekkür ederiz.

 
Alternate Text
İMKON Heyeti, AK Parti İzmir Milletvekili NECİP NASIR'ı makamında ziyaret etti.

İMKON Heyeti olarak İMKON Kurucularımızdan meslektaşımız AK Parti İzmir Milletvekili Sn. NECİP NASIR'ı TBMM makamında ziyaret ederek, tıkanan inşaat sektörünün sorunları, fiyat farkı, tasfiye kararnamesi ve müteahhitler odasının kurulmasına yönelik konuları görüştüik. 

 
Alternate Text
İMKON Divan Heyeti'nden Ankara Bölge İstinaf Mahkemeleri Başkanı ESAT TOKLU'ya Ziyaret

Ankara Bölge İstinaf Mahkemeleri Başkanı Sn. ESAT TOKLU'ya İMKON Divan Heyet-i olarak yaptığımız ziyarette, kendisinin engin hukuk ve devet adamlığı tecrübesine bir kez daha şahit olduk. 

 
Alternate Text
İMKON Heyeti'nden ATO Başkanı Gürsel Baran'a Ziyaret

ATO Başkanı Sn. GÜRSEL BARAN ile inşaat sektörünün sıkıntılarını İMKON ve Ankara Ticaret Odası (ATO) işbirliğinde, kamu bürokrasisinin de olacağı geniş kapsamlı bir Çalıştay’da sorunların ve çözümlerine yönelik istişarede bulunduk.

Alternate Text
İMKON Heyeti’nin Özbekistan Ankara Büyükelçiliği Ziyareti

İMKON Heyeti olarak, Özbekistan’ın Başkenti Taşkent Belediye Başkanı Sn. JAKHANGİR ARTIKHOCAYEV ile Özbekistan Ankara Büyükelçisi Sn. ALİŞER AGZAMHOCAEV mihmandarlığında; Taşkent’teki kentsel dönüşüm ve müteahhitlik yatırımlarını görüştük.

Alternate Text
İMKON Başkanı Tellioğlu’ndan ASO Başkanvekili Ardıç’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanvekili Sn. Seyit ARDIÇ’a hayırlı olsun ziyaretimizde, Ankara sanayisi ve inşaat sektörünü değerlendirdik.

Alternate Text
İMKON Heyeti’nin TÜRKSOY Genel Sekreteri DÜSEN KASEİNOV’u Ziyareti

Özbekistan seyahatimiz sonrasında, Uluslararası Türk Kültürü Teşkilatı (TÜRKSOY) Genel Sekreteri eski Kazakistan Kültür Bakanı Sn. DÜSEN KASEİNOV’u makamında ziyaret ederek, Özbekistan ve diğer Türk devletleri hakkında bilgi alışverişinde bulunduk.

Alternate Text
İMKON ve ATO Heyeti'nin Özbekistan'ı ziyareti

Başta MÜTEAHHİTLİK sektörü ve diğer ticari sektörleri dost ve kardeş ülke ÖZBEKİSTAN’a taşımak maksadı ile İMKON ve ATO’dan oluşan bir heyet ile TAŞKENT 1. Vali Yardımcısı (İnşaatlardan Sorumlu),TAŞKENT Belediye Başkan Yardımcısı (İnşaat ve İmardan Sorumlu), İNŞAAT BAKAN Yardımcısı, ÖZBEKİSTAN İMAR Düzenleme Kurul Başkanı, Tarihi Eserler Restorasyon Kurul Başkanı ve Türkiye’den gidip iş yapan veya yapmaya çalışan iş adamlarımız ile 3 günlük resmî iş seyahat programımızı çok verimli bir şekilde tamamladık. Programımızın ülkemiz, müteahhitlerimiz ve iş adamlarımız için hayırlı olmasını temenni ediyoruz. 

Alternate Text
İMKON Genel Başkanı TELLİOĞLU'nun, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı TUNA'yı ziyareti

İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu (İMKON) olarak başta, HAFRİYA , PLANLI ALANLAR TİP YÖNETMENLİĞİ, BAĞLICA , ELVAN BÖLGESİNİN İMAR MAĞDURİYETİ VE REAKLASYON (YEŞİL ALANLI) BÖLGELERDEKİ YÜKSEK RAKAMLI HARÇLARI VE DİĞER ALTYAPI SORUNLARIMIZI İÇEREN çalışma dosyamızı, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Mustafa TUNA’ya sunduk, ayrıca kendilerini KONFEDERASYONUMZA davet ederek, Ankara’nın muhtelif bölgelerindeki meslektaşlarımızın sıkıntılarını dinlemelerini istirham ettik.

Alternate Text
İMKON Genel Başkanı TELLİOĞLU'nun, Özbekistan Ankara Büyükelçisi AGZAMHOCAEV'i ziyareti

İMKON Genel Başkanı Sn. Tahir TELLİOĞLU, Özbekistan Ankara Büyükelçisi Sn. Alişer AGZAMHOCAEV ile Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN'ın çok verimli geçen Özbekistan ziyaretini değerlendirerek, bundan sonraki süreçte inşaat ve müteahhitlik sektöründeki yatırım sürecini sahada daha da hızlandırma kararı aldıklarını belirtti. 

 

 

Alternate Text
İMKON Heyeti'nin AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet YILMAZ'ı ziyareti

İMKON Yönetimi, Ekonomiden Sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sn. Cevdet Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek, kendisiyle Türkiye ekonomisini, inşaat sektör sorunlarını ve artan demir fiyatlarına yönelik alınabilecek tedbirleri görüştü.

Alternate Text
İMKON Heyeti'nin Ekonomi Bakanı Nihat ZEYBEKCİ'yi ziyareti

İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu Heyeti, Ekonomi Bakanı Sn. Nihat Zeybekci’yi makamında ziyaret ederek, kendisine yurtiçi ve yurtdışındaki inşaat müteahhitlik sektörünün sorunlarını içeren dosyayı sundu.

Alternate Text
İMKON Heyeti'nin Ak Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem KARAASLAN'ı ziyareti

İMKON Heyeti, Ak Parti Çevre, Şehir Ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sn. Çiğdem Karaaslan’ı makamında ziyaret ederek, kendisiyle “Kentsel Dönüşümü, İnşaat Sektörünü ve Sorunlarını” görüştü.

Alternate Text
İMKON Heyeti'nin Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın TOPÇU’yu ziyareti

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Sn. Yalçın TOPÇU’yu makamında ziyaret eden İMKON Genel Başkanı Sn. Tahir Tellioğlu, inşaat sektöründeki gelişmeler ile sektör sorunlarına yönelik istişarelerde bulundu.

Alternate Text
İMKON Yönetimi'nin Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman SOYLU’yu ziyareti

İMKON Yönetim Kurulu, Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sn. Süleyman Soylu’yu makamında ziyaret ederek, inşaat sektörü üzerindeki SSK Primlerinin yüksekliği ve sektörün diğer sorunlarını anlattı.

Alternate Text
İMKON Yönetimi'nin Bilim Sanayi Bakanı Faruk ÖZLÜ'yü ziyareti

İMKON Heyeti, Bilim Sanayi Bakanı Sn.Faruk Özlü’yü makamında ziyaret ederek, kendisine ülkemizdeki inşaat sektör sorunlarını anlatarak, çözümleri için destek talep etti.

Alternate Text
İMKON Heyeti'nin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yüksek Fen Kurulu Başkanı Mehmet ÖZKAN ziyareti

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yüksek Fen Kurulu Başkanlığı’na Atanan Sn. Mehmet Özkan’a hayırlı olsun ziyaretinde, meslektaşlarımızın yaşadığı sorunların çözümüne yönelik talepte de bulunuldu.

Alternate Text
İMKON Heyeti'nin ATO Başkanı Gürsel BARAN'ı ziyareti

İMKON Yönetim Kurulu, ara dönemde seçilen Ankara Ticaret Odası Başkanı Sn. Gürsel Baran’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, Ankara’daki müteahhitlik sektör sorunlarına ATO’nun da duyarlı olması talep etti.

Alternate Text
İMKON Divanının AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol KAYA’yı ziyareti

İMKON Divanı, AK Parti (Yerel Yönetimlerden Sorumlu) Genel Başkan Yardımcısı Sn. Erol Kaya’yı Genel Merkez’de ziyaret ederek, meslektaşların yerel yönetimlerle yaşanan problemleri anlatan bir dosya sunarak, Belediyelerden bazılarının keyfi uygulamalara son verilmesini talep etti. 

Alternate Text
İMKON Yönetim Kurulu'nun AK Parti Genel Sekreteri Fatih ŞAHİN'i ziyareti

İMKON Yönetim Kurulu, AK Parti Genel Sekreteri Sn. Fatih Şahin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, ülkemizin lokomotifi olan inşaat sektörünü ve son aylarda aşırı artan demir fiyatlarına yönelik alınabilecek tedbirleri iletti.

Alternate Text
İMKON Heyeti'nin Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Mehmet KARABAY ziyareti

Aile Ve Sosyal Politakalar Bakan Yardımcısı Sn. Mehmet Karabay'a hayırlı olsun ziyaretimizde, sokaktaki kimsesiz çocuklar ile ilgili endişelerimizi paylaşarak; bu çocukların sokaklardan toplanma konusundaki gayret ve samimi çalışmalarına destek olabileceğimizi de ifade ettik.

Alternate Text
İMKON Heyeti'nin Ankara Valisi Ercan TOPACA ziyareti

İMKON Genel Başkanımız Sn. Tahir Tellioğlu, Ankara Valisi Sn. Ercan Topaca’yı makamında ziyaret ederek, Ankara’daki meslektaşların sorunlarını aktararak, önemli bir sivil toplum örgütü olarak da her zaman devletin ve Ankara Valiliği’nin yanında olduklarını ifade etti.

Alternate Text
İMKON Heyeti'nin Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Orhan YEĞİN'i ziyareti

İMKON Genel Başkanı Sn. Tahir Tellioğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Sn. Orhan Yeğin’in makamında ziyaret ederek, sektörle ilgili hususlarda istişarelerde bulundu.

Alternate Text
İMKON Heyeti'nin Kredi Yurtlar Kurumu Genel Müdürü Sinan AKSU’yu ziyareti

İMKON Genel Başkanı Sn. Tahir Tellioğlu, Kredi Yurtlar Kurumu Genel Müdürü Sn. Sinan Aksu’yu, makamında ziyaret ederek, ülkemizdeki güvenli öğrenci yurt ihtiyacını konuştu.

Alternate Text
İMKON Başkanı TELLİOĞLU'nun MYK Başkanlığı Kurumu’na Atanan Adem CEYLAN'ı ziyareti

Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkanlığı Kurumu’na Atanan Sn. Adem Ceylan’ı makamında ziyaret ederek, bir sektör paydaşı olarak, alanımızla ilgili çalışmalarımız hakkında da kendisiyle istişare yaptık. 

Alternate Text
İMKON Başkanı TELLİOĞLU'nun, Çevre Bakanlığı Ankara İl Müdürü CEBECİOĞLU'nu ziyareti

İMKON Genel Başkanı Sn. Tahir Tellioğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Ankara İl Müdürlüğü’ne atanan Sn. İsmail Tuna Cebecioğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde, inşaat sektörünün sorunlarını görüştü.

Alternate Text
İMKON Başkanı TELLİOĞLU'nun, AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet MUŞ’u ziyareti

İMKON Genel Başkanı Sn. Tahir Tellioğlu, AK Parti Grup Başkanvekili Sn. Mehmet MUŞ’u makamında ziyaret etti.

Alternate Text
İMKON Heyetinin, İran Ankara Büyükelçisi Ebrahim TAHERİAN’ı ziyareti

İMKON Genel Başkanı Sn. Tahir Tellioğlu ve Heyeti, İran Ankara Büyükelçisi Ebrahim Taherian’ı ziyaretinde, İran’daki inşaat sektörü yatırımlarını ve ülke ekonomisi işbirliğini görüştü.

Alternate Text
İMKON Heyetinin, İller Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Feramuz ÜSTÜN'ü ziyareti

İMKON Heyeti, İller Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Feramuz Üstün’ü ziyaretinde, inşaat sektörünün sorunlarına yönelik istişarelerde bulundu.

Alternate Text
İMKON Başkanı TELLİOĞLU'nun, ASKİ Genel Müdürlüğü Necmettin TAHİROĞLU’nu ziyareti

Genel Başkanımız Sn. Tahir Tellioğlu, Ankara Belediyesi Aski Genel Müdürlüğü’ne atanan Sn. Necmettin Tahiroğlu’na yaptığı nezaket ziyaretinde müteahhitlerin genel sorunları üzerinde durdu.

Alternate Text
İMKON Başkanı TELLİOĞLU'nun Arnavutluk Ankara Büyükelçisi Genti GAZHELİ’yi ziyareti

Arnavutluk Ankara Büyükelçisi Sn. Genti Gazheli’yi iade-i ziyaretimizde, İMKON üyelerini kendi ülkelerine yatırıma davet etti.

Alternate Text
İMKON Başkanı TELLİOĞLU'nu, Kamu İhale Kurumu Yönetim Kurulu Üyeliğine atanan YILDIZ'ı ziyareti
İMKON Başkanı TELLİOĞLU'nu, Kamu İhale Kurumu Yönetim Kurulu Üyeliğine atanan YILDIZ'ı ziyareti
Alternate Text
İMKON Heyeti'nin KKTC Meclisi ve Bakanlarını Ziyareti

İMKON Heyeti, KKTC Meclisi ve Bakanlarını makamında ziyaret ederek, kendileriyle inşaat sektörünü ve KKTC’ye yönelik yatırım iş birliğini görüştü.

Alternate Text
İMKON Başkanı TELLİOĞLU'nun Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı ÇİFTÇİ'yi ziyareti

İMKON Genel Başkanımız Sn. Tahir Tellioğlu, Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Sn. Fatih Çiftçi, makamında ziyaret etti.

Alternate Text
İMKON Heyetinin, TOKİ Başkanı Ergün TURAN'ı ziyareti

İMKON Genel Başkanı Sn. Tahir Tellioğlu ve Heyeti, TOKİ Başkanı Sn. Ergün Turan’ı makamında ziyaret ederek, müteahhitlik sektörünün sorunlarını ve bu husustaki çözüm noktalarının altını çizdi.

Alternate Text
İMKON Başkanı TELLİOĞLU'nun, İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Başkanlığına atanan TEKBIYIKOĞLU'nu ziyareti

İMKON Genel Başkanı Sn. Tahir Tellioğlu, İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Başkanlığına atanan Bülent Tekbıyıkoğlu’nu makamında ziyaret etti. 

Alternate Text
İMKON Divan Heyetinin, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih GÖKÇEK'i ziyareti

İMKON Divan Heyeti, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’i makamında ziyaret ederek, Ankara’daki müteahhitlik ve inşaat sektörünün sorunlarına yönelik konularda bilgilendirme yaptı.

Alternate Text
İMKON Heyetinin, TÜRKSOY Genel Sekreter Yardımcısı Fırat PURTAŞ'ı ziyareti

İMKON Heyeti, Uluslararası Türk Kültürü Teşkilatı TÜRKSOY Genel Sekreter Yardımcısı Prof. Dr. Sn. Fırat Purtaş’ı ziyaret etti.

İletişim : Mustafa Kemal Mah. Barış Sitesi 2104. Sk. No:1 Çankaya/Ankara 0312 285 88 67 - 0312 285 53 29 im-kon@hotmail.com