Mustafa Kemal Mahallesi Barış Sitesi 2104. Sk. No:1 Çankaya / Ankara      0 312 285 88 67 - 0 312 285 53 29      im-kon@hotmail.com                                        14 NİSAN'DAKİ ATO SEÇİMLERİYLE İLGİLİ İMKON'UN TANITIM VİDEOSU

 

Alternate Text
‪İçişleri TBMM Komisyon Başkanı Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç'ten İMKON’a Ziyaret

‪İçişleri TBMM Komisyon Başkanı Kahramanmaraş Milletvekili Sn. Celalettin Güvenç beyin İMKON’a nezaket ziyaretinden dolayı kendisine teşekkür ederiz.

 
 
Alternate Text
‪Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Seyit SERTÇELİK'ten İMKON'a Ziyaret

‪CUMHURBAŞKANI Başdanışmanı, Güvenlik ve Dış Politika Kurul Üyesi Sn. Seyit SERTÇELİK’e İMKON’a yaptığı nezaket ziyaretinden dolayı kendisine teşekkür ederiz.

 

 
Alternate Text
Mali Büyükelçisi'nden İMKON'a Ziyaret

Afrika ülkesi olan Mali Büyükelçisinin Konfederasyonumuzu ziyaretlerinde ülkelerindeki başta inşaat yatırımları ve diğer iş fırsatları hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu, kendisine bu nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

 
Alternate Text
Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı MANSUR YAVAŞ’tan İMKON’a Ziyaret

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sn. MANSUR YAVAŞ, Konfederasyonumuza Ankara’ya dair projelerini anlatmak üzere nezaket ziyaretinde bulundu.

Alternate Text
İMKON Heyeti, TAŞKENT’ten Gelen İnşaat Müşavirlik ve Proje Geliştirme Firmaları ile Bir Araya Geldi

İMKON Heyeti, ATA yurdu ÖZBEKİSTAN'ın Başkenti TAŞKENT’ten gelen inşaat müşavirlik ve proje geliştirme firma sahipleri ile Türk inşaat müteahhitlik sektörünün sıkıntısız bir şekilde Taşkent’e iş yapma olanakları üzere faydalı bir görüşme gerçekleştirdi. 

 
Alternate Text
Özbekistan İnşaat Bakan Yardımcısı ve Heyeti'nden İMKON'a Ziyaret

ATA yurdu Özbekistan İnşaat Bakan Yardımcısı Sn. Bakan Erkin ISKANDAROV ve Başkanlığındaki Heyet, Konfederasyonumuzu (İMKON) ziyaretlerinde üyelerimizle, Özbekistan’daki inşaat ve müteahhitlik sektöründeki gelişmeler ile Bakan beyin ülkelerine müteahhitlik yatırım tekliflerini görüştü.

 
Alternate Text
Çankaya Belediye Başkanı ALPER TAŞDELEN'den İMKON Heyeti'ne Ziyaret

İMKON Yönetim Kurulu toplantımıza katılan Çankaya Belediye Başkanı Sn. ALPER TAŞDELEN ile Çankaya bölgemizde iş yapan meslektaşlarımızın genel sorunlarını görüştük. Kendisine nazik ziyaretlerinden ve çözüm odaklı yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederiz.

 
Alternate Text
ATO Meclis Başkanı MUSTAFA DERYAL'den İMKON'a Ziyaret

ATO Meclis Başkanımız Sn. MUSTAFA DERYAL'in İMKON’a nezaket ziyaretinde, inşaat sektörünün yaşadığı sıkıntıları ve çözüm yollarını istişare ettik. Kendisine inşaat ve müteahhitlik sektörünün zor bir süreçten geçtiği bu günlerde sektöre destek amaçlı ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim.

 

 
Alternate Text
Gölbaşı Tapu Müdürü Hüseyin Tellioğlu'ndan İMKON'a Ziyaret

Gölbaşı Tapu Müdürümüz Sn. HÜSEYİN TELLİOĞLU, Konfederasyonumuza nezaket ziyaretinde bulundu. Kendilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

 
Alternate Text
TOBB Başkanı HİSARCIKLIOĞLU'ndan İMKON'a ziyaret

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu’nu (İMKON) ziyaret etti. İMKON ve TOBB Türkiye İnşaat Sektörü Meclis Başkanı Tahir Tellioğlu’nun ev sahipliğindeki ziyarette, Hisarcıklıoğlu, İMKON Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya gelerek sektördeki gelişmelere ilişkin görüş alışverişinde bulundu.​

Alternate Text
Çevre ve Şehircilik Bakanı MURAT KURUM'dan İMKON'a Ziyaret

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İMKON Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Tellioğlu ve beraberindeki bir heyet ile İMKON Genel Merkezi’nde bir istişare ve değerlendirme toplantısı yaptı. İnşaat sektörünün mevcut durumuna yönelik değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda, sektörün geleceğine yönelik atılacak adımlar da masaya yatırıldı. İMKON Yönetim Kurulu üyelerinin taleplerini dile getirdiği istişare toplantısında sektörün, standartlarına ve geleceğine yönelik atılabilecek adımlardan birinin bir meslek odasının kurulması yönünde olduğu görüşü ifade edildi. Toplantıya İMKON Yönetim Kurlu Üyeleri’nin yanı sıra Bakanlık yetkilileri de katıldı.

Alternate Text
Çalışma Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Daire Başkanından Konfederasyonumuza Ziyaret

Çalışma Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdür Yardımcısı Sn. Furkan Yıldız ve Daire Başkanı Sn. Yavuz Selim Eker’in Konfederasyonumuzu ziyaretlerinde; inşaatlardaki çalışan işçi usta kardeşlerimizin çalışma hayatına üzücü kazaların olmaması açısından iş güvenliğine dair yapılması planlan eğitim /konferans planı üzerine faydalı istişarelerde bulunduk.

Alternate Text
CHP Ankara İL Başkanının İMKON ziyareti

İMKON Yönetim Kurulu toplantımıza katılan CHP Ankara İl Başkanı ve Ankara CHP milletvekili adayları ile ülkemizde inşaat sektöründe yaşanan sorunları ve ülkemizdeki birlik,  beraberliğimizi korumamızın önemi görüşüldü.

Alternate Text
MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir DURMAZ'ın İMKON ziyareti

İMKON Yönetim Kurulu toplantımıza katılan ANKARA Milletvekili Adayı MHP Genel Başkan Yardımcısı (Yerel Yönetimlerden Sorumlu) Sn. Sadir DURMAZ ile meslektaşlarımızın belediyelerde yaşadığı sorunlar konuşuldu.

Alternate Text
Özbekistan Ankara Büyükelçisi Alisher AGZAMHODJAEV ve Heyeti'nin İMKON'u ziyareti

İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu (İMKON) olarak, ülkemizde yaşanan inşaat sektöründeki daralmaya karşı; üyelerimizi İMKON öncülüğünde yurt dışına taşımak adına, dost ve kardeş ülke ÖZBEKİSTAN BÜYÜKELÇİSİ SN. ALİSHER AGZAMHODJAEV ile daha önceden karşılıklı yapılan görüşmeler neticesinde Sn. Büyükelçimizin mihmandarlığında inşaat işlerinden sorumlu Ekonomi Bakan Yardımcısı SN. MUBİN MİRZAEV, TAŞKENT, SEMARKANT, BUHARA olmak üzere; 12 ilin inşaatlardan sorumlu birinci Vali Yardımcılarını Belediye Başkanları ile İMKON’da heyetler arası çok faydalı bir toplantı gerçekleştirildi.

 

Alternate Text
Ak Parti ANKARA Milletvekili Adayı Barış AYDIN'ın İMKON ziyareti

İMKON Yönetim Kurulu toplantısında, inşaat sektörünün sorunları İMKON Genel Başkan Yardımcımız ve aynı zamanda Ak Parti ANKARA milletvekili adayı Barış AYDIN ile değerlendirildi. 

Alternate Text
Ekonomi Bakanı Nihat ZEYBEKCİ’nin, İMKON Ziyareti

Ekonomi Bakanı Sn. Nihat Zeybekci'nin Konfederasyonumuza yaptığı nezaket ziyaretinde başta Müteahhitlik Hizmet Kanunu, aşırı yükselen demir fiyatları ve İmar Yönetmeliği konularının çözümü için kendilerinden destek talep edildi. 

Alternate Text
Başbakan Yardımcısı Tuğrul TÜRKEŞ'in İMKON Ziyareti

İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonumuzu (İMKON) ziyarete gelen Başbakan Yardımcısı Sn. Tuğrul Türkeş ile Müteahhitlik Hizmet Yasası ve İnşaat sektörünün diğer sorunları anlatılarak destekleri talep edildi.Söz konusu taleplerimizi dinleyen Sn. Tuğrul Türkeş sorunlarımız ile yakından ilgilendi. Ziyaretleri için Sn. Türkeş'e İMKON Heyeti teşekkürlerini de iletti.

Alternate Text
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın TOPÇU'un İMKON Ziyareti

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı, eski Kültür ve Turizm Bakanı Sn. Yalçın TOPÇU ve beraberindeki Heyet, İMKON’un Yönetim Kurulu toplantısına katıldı.Yönetim Toplantısına katılan Topçu, inşaat sektörünün sorunlarını dinledi.

Alternate Text
AK Parti Ankara İl Başkanı Nedim YAMALI'nın İMKON Ziyareti

AK Parti Ankara İl Başkanı Sn. Nedim YAMALI, Konfederasyonumuzda gerçekleştirilen Yönetim Kurulu Toplantısına katılarak, müteahhitlerin Ankara’daki yerel sektör sorunlarını dinleyerek, sorunların çözümü için ellerinden gelen katkıyı sağlayacaklarını ifade etti.

Alternate Text
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yüksek Fen Kurulu Başkanı Mehmet ÖZKAN ve Heyetinin, İMKON’u Ziyareti

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yüksek Fen Kurulu Başkanı Sn. Mehmet ÖZKAN ve Heyeti, İMKON’u ziyaret ederek, Kamu İhalelerinde Teknik Şartname ve malzemelerin tanımının gelişen inşaat sektörüne uygun revize edilmesiyle ilgili müteahhitlerin görüş vermesini talep etti.

Alternate Text
ATO Başkanı Gürsel BARAN'ın İMKON Ziyareti

İMKON Yönetim Kurulu Toplantısına katılan Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sn. Gürsel BARAN, Ankara’daki müteahhitlerin yerel sorunlarına Genel Merkezimize ziyarette bulunarak, destek olma sözü verdi.

Alternate Text
Ankara Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Vehbi KONARILI'nın, İMKON Ziyareti

Ankara Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Vehbi Konarılı, İMKON Genel Merkezi’ni ziyaret edip, inşaat ve sanayi sektörünün sorunlarına yönelik değerlendirmelerde bulunarak, Konfederasyonla her türlü işbirliğine hazır olduklarını ifade etti.

Alternate Text
İMKON ve MÜSİAD Ankara Arasında Protokol İmzalandı

İMKON ve MÜSİAD Ankara arasında Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) standartlarına göre, MÜSİAD üyelerinin çalışanlarına ustalık belgesinin verilmesi hususunda İMKON Genel Merkezi’nde Protokol imzalandı.

Alternate Text
Eski Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın AKDOĞAN'ın İMKON'u Ziyareti

Eski Başbakan Yardımcısı ve Ak Parti Ankara Milletvekili Sn. Yalçın Akdoğan, İMKON Genel Merkezimizin ziyaretinde, referandum sonrası sektörün ekonomik durumuna yönelik hususlarda istişarelerde bulundu.

Alternate Text
MHP Ankara Milletvekili TBMM İdare Amiri Erkan HABERAL'ın İMKON Ziyareti

MHP Ankara Milletvekili TBMM İdare Amiri Sn. Erkan Haberal, Yönetim Kurulu Toplantısında, üyelerimizle bir araya gelerek, inşaat sektörünün sorunları ile ilgili istişarelerde bulunarak, sektörden biri olarak başta Müteahhitlik Hizmet Kanunu olmak üzere; inşaat sektörüne her türlü desteği vereceğini ifade etti.

Alternate Text
Arnavutluk Ankara Büyükelçisi Genti GAZHELİ'nin İMKON Ziyareti

Arnavutluk Ankara Büyükelçisi Sn. Genti Gazheli, İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu'nu ziyaret ederek, Arnavutluk’taki müteahhitlik hizmet yatırımlarına İMKON üyelerini davet etti.

Alternate Text
Ankara İŞKUR İl Müdürü Ahmet TAŞAN'ın İMKON Ziyareti

Ankara İŞKUR İl Müdürü Sn. Ahmet Taşan'ın İMKON'u ziyaretinde, istihdamdaki kalifiye eleman sorununun çözümü ve buna yönelik Konfederasyon ile işbirliği yapmaya hazır olduklarını söyledi. 

Alternate Text
Kahramanmaraş Ticaret Odası Başkanı Serdar ZABUN'un İMKON'u Ziyareti

İMKON Yönetim Kurulu Üyemiz ve Kahramanmaraş Ticaret Odası Başkanı Sn. Serdar Zabun ile müteahhitlik mesleğinin sorunlarına yönelik fikir alışverişinde bulunuldu.

Alternate Text
Türk Dünyası Mühendisler ve Mimarlar Birliği Heyeti'nin, İMKON Ziyareti

Türk Dünyası Mühendisler ve Mimarlar Birliği Heyeti, Konfederasyonumuzu ziyaret ederek, inşaat sektörünü birlikte daha çok nasıl kalkındırabiliriz noktasında iş birliği teklifinde bulundu.

Alternate Text
Ekonomi Bakanlığı Yurtdışı Müteahhitlik Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Bürokratlarının, İMKON Ziyareti

İMKON Yönetimi, Ekonomi Bakanlığı Yurtdışı Müteahhitlik Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Bürokratlarıyla bir araya gelerek, inşaat sektörünün “Yurtdışına Açılma Yollarına” ilişkin istişarelerde bulundu.

Alternate Text
Eski Trabzon Valisi ve MHP Isparta Milletvekili Nuri OKUTAN'ın, İMKON Ziyareti

Eski Trabzon Valisi ve MHP Isparta Milletvekili Sn. Nuri Okutan, Konfederasyonumuza nezaket ziyaretinde bulunarak, Türkiye ekonomisindeki inşaat sektörünün rolüne işaret etti.

Alternate Text
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Eski Ak Parti İstanbul Milletvekili Oktay SARAL'ın, İMKON Ziyareti

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Ve Eski Ak Parti İstanbul Milletvekili Sn. Oktay Saral, İMKON Yönetim Kurulu Toplantımızda, inşaat sektörünün sorunlarını dinleyerek, sektörün sıkıntılarına hak verdiğini ve çözümünde yanımızda olacağını vurguladı.

Alternate Text
MHP Genel Başkan Yardımcısı Zuhal TOPÇU'nun, İMKON Ziyareti

MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Zuhal Topçu, Konfederasyonumuzu ziyaret ederek, sektörün sorunlarına karşı MHP olarak, daima sektörün yanında olacaklarını ifade etti.

Alternate Text
Ankara İl Müftüsü Mehmet SÖNMEZOĞLU'nun İMKON Ziyareti

Ankara İl Müftüsü Mehmet sönmezoğlu, Konfederasyonumuza yapmış olduğu iade-i ziyaretinde Diyanet Vakfı’nın hizmetleri üzerinde istişarelerde bulundu.

Alternate Text
Eski TBMM Başkanvekili Sadık YAKUT'un İMKON Ziyareti

Eski TBMM Başkanvekili Sadık Yakut, Konfederasyonumuza nezaket ziyaretinde bulundu.

Alternate Text
Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi YAŞAR'ın İMKON Ziyareti

Yenimahalle Belediye Başkanı Sn. Fethi Yaşar, İMKON Genel Merkezi’ni ziyaretinde, Yenimahalle’deki kentsel dönüşüme destek isteyerek, inşaat sektörünün sorunlarının çözümüne karşı daha duyarlı olacağını söyledi.

Alternate Text
Gaziantep İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Gökhan ÇELİKTÜRK'ün İMKON Ziyareti

Gaziantep İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Sn. Gökhan Çeliktürk, Konfederasyonumuzu ziyaret ederek, ülkemizdeki inşaat sektörü ve sektörün geleceğine ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu.

Alternate Text
İNTES Onursal Başkanı Şükrü KOCAOĞLU'nun, İMKON Ziyareti

Türkiye İnşaat Sanayicileri İşveren Sendikası (İNTES) Onursal Başkanı Sn. Şükrü Kocaoğlu’nun Konfederasyonumuza nezaket ziyaretinde, inşaat sektöründeki son gelişmeler ve sektörün geleceği değerlendirildi.

Alternate Text
Türkiye İnşaat Mühendisler Odası Heyeti'nin İMKON'u Ziyareti

Konfederasyonumuza ziyarette bulunan Türkiye İnşaat Mühendisler Odası ile inşaat sektöründeki sorunlar ve çalışan ustalarımıza yönelik düzenlenen uygulama ve teorik sınavlarla ilgili görüşüldü.

Alternate Text
TOBB Sektör Meclis Daire Başkanı ve Sektör Meclisi Müdürü'nün İMKON Ziyareti

TOBB Sektör Meclis Daire Başkanı Sn. Ozan Acar, Sektör Meclisleri Müdürü Sn. Ahmet Altıntuğlu ve Kobi Müdürü Sn. Cahit Ceren, Konfederasyonumuza nezaket ziyaretinde bulundular.

Alternate Text
Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Odası Başkanı Hacı Ali TAYLAN'ın İMKON ziyareti

Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Odası Başkanı Sn. Hacı Ali Taylan, Konfederasyonumuza ziyarette bulundu.

Alternate Text
MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan ERDAL'ın İMKON Ziyareti

MÜSİAD Ankara Başkanı Sn. İlhan Erdal, Konfederasyonumuzu ziyaretinde, inşaat sektöründeki son gelişmeler üzerinde durarak, sorunların daha hızlı çözümü için Konfederasyonla birlikte hareket etmek istediklerini söyledi.

Alternate Text
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat YÜCEL'in İMKON Ziyareti

Alanya Belediye Başkanı Sn. Adem Murat Yücel, Konfederasyonumuz Genel Merkezi’ne ziyarette bulunarak, Alanya’daki Kentsel Dönüşüme Ankara’daki üyelerimizi de davet etti.

Alternate Text
Boğazkale Belediye Başkanı Osman TANGAZOĞLU'nun İMKON Ziyareti

Boğazkale Belediye Başkanı Sn. Osman Tangazoğlu ile Tapu ve Kadastro eski Genel Müdürü Sn. Davut Güney, Konfederasyonumuzu ziyaret etti.

Alternate Text
AK Parti Ankara İl Başkanlığı Ekonomi Birim Başkanlığı ve Heyeti'nin İMKON Ziyareti

AK Parti Ankara İl Başkanlığı Ekonomi Birim Başkanlığı ve Heyeti, Konfederasyonumuzu ziyaret ederek, Ankara’daki inşaat sektörünün sorunlarını istişare etti.

Alternate Text
Trabzon Vakfı Başkanı Bilgin AYGÜL ve Heyeti'nin İMKON Ziyareti

Trabzon Vakfı Başkanı Sn. Bilgin Aygül ve Heyeti, İMKON'u ziyaret ederek, her yılın belli aylarında düzenlenen "Trabzon Günleri" etkinliğine yönelik bilgi aktarımında bulundu. 

İletişim : Mustafa Kemal Mah. Barış Sitesi 2104. Sk. No:1 Çankaya/Ankara 0312 285 88 67 - 0312 285 53 29 im-kon@hotmail.com